Un nou test pentru fotbaliștii CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud.După un meci intens disputat, cu multe faze frumoase de joc și două goluri anulate, câte unul pentru fiecare echipă, ACS Unirea Braniștea Galați s-a impus cu scorul de 3-0.
Gloria Bistrița
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td3/1.5/16/25aa.png)
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td3/1.5/16/25aa.png)
Următorul meci amical al echipei bistrițene este programat vineri de la ora 12.00 pe stadionul „Jean Pădureanu”, în compania echipei CS Sănătatea Servicii Publice Cluj.